Registrace

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček. 337 hodnocení
5
317x
4
8x
3
2x
2
1x
1
9x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

PL Avatar autora Pavla Lakoma Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.4.2025
+ Velice komunikativní, dobře poradí.

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.4.2025
KM Avatar autora Karel Makovička Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.3.2025
MR Avatar autora Michal Rydval Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.3.2025
LP Avatar autora Lukáš Plšek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 5.3.2025
Zatím vše super ✅
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.3.2025
+ Rychlé dodání, doporučuji

Avatar autora (Administrátor)
Ahoj Dominika, moc děkujeme za tvou recenzi! Těší nás, že jsi spokojená
Avatar autora Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček. 24.2.2025
- nalákají vás na slevu,kterou vám pak nedají

Avatar autora (Administrátor)
Dobrý den, pane Martine, mrzí nás, pokud jste měl pocit, že Vám sleva nebyla poskytnuta. Na našem e-shopu máme věrnostní program, kde zákazníci získávají lepší ceny podle počtu objednávek. Možná došlo k nedorozumění při čtení podmínek. Více o našem věrnostním programu https://www.darteg.cz/vernostni-program/ Pokud máte jakékoli otázky, napište nám na info@darteg.cz a rádi vše vysvětlíme a vyřešíme k Vaší spokojenosti. Děkujeme a těšíme se na Vaši zprávu.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.2.2025
+ Rychlé doručení

Avatar autora (Administrátor)
Ahoj Ľubomíre, díky za recenzi, budeme se těšit, až nás zase navštívíš.
JP Avatar autora Josef Pekárek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.2.2025
terc je skvely
PP Avatar autora Pavel Procházka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.2.2025
Nemám, co bych vytknul
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.2.2025
TM Avatar autora Tomáš Mrákota Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2025
JH Avatar autora Jan Havel Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.2.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.2.2025
+ Rychlost

Spokojenost
Avatar autora (Administrátor)
Ahoj Lola, díky za tvoji recenzi!
JH Avatar autora Josef Hudík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 2.2.2025
Super
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.1.2025
+ Rychlost vyřízení objednávky
+ Cena výrobku

Avatar autora (Administrátor)
Velmi si vážíme tvého času a upřímné zpětné vazby, děkujeme! Ať to lítá.
MH Avatar autora Milan Heger Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.1.2025
RP Avatar autora Roman Pavlovský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.1.2025
Spokojenost
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.1.2025
jSEM SPOKOJEN. Hezký den.
Avatar autora (Administrátor)
Ahoj Ľubomíre, díky za tvoji recenzi! Jsme rádi, že jsi spokojen – ať ti to lítá rovnou do středu! Měj fajn den a budeme se těšit, až nás zase navštívíš.

Ovládací prvky výpisu

338 položek celkem